Pod takim hasłem ruszyła akcja mająca na celu wsparcie dzieci z Domu Samotnej Matki na warszawskiej Białołęce. Do akcji przyłączyło się wiele Gwiazd polskiego show biznesu.

 

Akcja jest wynikiem kooperacji dwóch marek Floral Moral – producenta t-shirtów, bluz i koszul z zabawnymi nadrukami oraz Perli Smile SPA, w którym można wykonać zabieg nieinwazyjnego wybielenia zębów. Obie marki na czas związany ze świętami i wzajemnym obdarowywaniem nawiązały współpracę, którą okrasiły hasłem „BE MY SANTA. GIVE ME ONE SMILE”.  Każda Gwiazda, która zgodziła się wziąć udział w akcji, zrobiła zdjęcie w koszulkach Floral Moral prezentujące piękny uśmiech i opublikowała je w mediach społecznościowych, podarowała tym samym jedną potrawę na stole wigilijnym mieszkańców Domu Samotnej Matki na warszawskiej Białołęce. Akcja cieszy się dużą popularnością i być może zamiast 12 potraw na stole znajdzie się ich znacznie więcej? Do tej pory zdjęcia opublikowali Aneta Zając, Joanna Orleańska, Karolina Gilon, Stefano Terrazzino, Natalia Janoszek, Ilona Felicjańska, Ewa Pacuła i Artur Chamski. 

Akcja nie jest jednak skupiona tylko wokół Gwiazd. Może się do niej przyłączyć każdy, kto zakupi koszulkę lub wybieli zęby. Obie marki przeznaczają z każdego zakupu czy zabiegu po 20% wartości i przekazują określone kwoty na wsparcie tych dzieci i matek, które na przysłowiowego Mikołaja mogą się nie doczekać. Więcej o akcji na www.floralmoral.com i www.perli.com.pl

Załączniki:

Zdjęcia Gwiazd z prawem do publikacji

Więcej:

Karolina Maria Siudyła

GSM: 609776612

EMAIL: karolina@magnifico.com.pl