Grudzień od zarania dziejów jest miesiącem obdarowywania się prezentami. Okazji jest wiele, ale Mikołaj i Święta Bożego Narodzenia to te dni, na które każdy czeka, bez względu na wiek. Tym, którzy mają problem ze znalezieniem prezentów, Floral Moral śpieszy z pomocą.

 

FLORAL MORAL to nowa polska marka modowa, umiejscowiona na rynku w sektorze tzw. street wear. W swojej misji ma ubierać osobowości w ich własne poczucie własnej wartości, stąd maksyma marki „Dress yourself in your own personality”. Ubrania Floral Moral to proste, dobrej jakości bluzy, t-shirty i koszule, które są tłem dla intrygujących nadruków. W nadrukach, kryje się sedno i moc marki. Są to hasła, sformułowania bądź ilustracje podkreślające charakter klienta. Jego osobowość, poczucie humoru, a także dystans do siebie i do świata. W nadrukach marka ucieka od zalewającej rynek wulgarności i niskiego poziomu żartów. Stawia na inteligentny dowcip, przewrotność i dwuznaczność.

Koszulki, bluzy i koszule są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują prezentu dla bliskich. A i cena niewygórowana, bo zaczyna się od 69 zł.

Więcej na www.floralmoral.com

 

Karolina Goczoł

GSM: 601 071 387

EMAIL: karolina.goczol@magnifico.com.pl