Znana i ceniona marka 4F, oferująca odzież sportową, organizuje cykl spotkań z wybitnymi polskimi sportowcami, będącymi ambasadorami marki. Klienci sklepów 4F mają okazję poznać gwiazdy sportu i spróbować kilku ćwiczeń pod okiem mistrzów. Zatem: Challenge yourself in the city!

 

Sklepy 4F, zlokalizowane w kilku wybranych miastach Polski, staną się nie tylko areną zmagań sportowych, lecz również okazją do spotkania gwiazd sportu, które doradzą , jak ćwiczyć, udzielą wskazówek w zakresie właściwej diety, dadzą autograf a nawet zapozują do niepowtarzalnego selfie. Klienci, którzy w określonych dniach odwiedzą wybrane sklepy 4F będą mogli wziąć udział w konkurencji rozgrywanej na terenie sklepu i zdobyć nagrodę niespodziankę.

Spotkania z gwiazdami sportu – ambasadorami marki 4F – odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Zakopanem i Krakowie, przy czym Warszawa dwukrotnie będzie gościć mistrzów sportu. Z gośćmi sklepu 4F w Gdańsku już 7 listopada spotka się Marcin Chabowski -  srebrny medalista w maratonie na Wojskowych Igrzyskach Światowych, Mistrz Polski w półmaratonie, czterokrotny Mistrz Polski w biegach przełajowych.

W tym samym dniu w Warszawie  na Klientów sklepu 4F w Arkadii czekać będzie Iwona Lewandowska - dwukrotna mistrzyni Wojskowych Igrzysk Światowych i Wojskowych Mistrzostw Świata w maratonie, dwukrotna mistrzyni Wojskowych Mistrzostw Świata w biegach przełajowych, trzykrotna mistrzyni Polski w biegu na 10 km.

15 listopada Zakopane gościć będzie Macieja Kota – reprezentanta Polski w skokach narciarskich, a Kraków Adę Palkę - jedną z popularniejszych trenerek fitness w kraju.

Warszawiaków czeka nie lada niespodzianka w dniu 5 grudnia w Arkadii, gdzie markę 4F promować będzie prawdziwa sportowa osobistość, od niedawna ambasador marki 4F

4F zachęca do aktywności fizycznej, jak również inspiruje do działania na rzecz poprawy kondycji, do czego przyłączają się ambasadorzy marki.