Marka IRVING po raz kolejny zaangażowała się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z okazji XX, jubileuszowego Finału Orkiestry przygotowana została wyjątkowa zaparzaczka do herbaty. Koszyczek w kształcie serca, elegancki łańcuszek 
i stylizowana zawieszka z brylantowym wykończeniem tworzą zapierające dech w piersiach arcydzieło.

Złota zaparzaczka IRVING została zaprojektowana jednak w taki sposób, aby nie tylko cieszyć oczy koneserów, ale także spełniać swoją najważniejszą funkcję, jaką jest parzenie doskonałej herbaty. Zaparzaczka jest wystawiona na aukcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w serwisie Allegro wraz z unikatową kompozycją herbaty IRVING – Blue Rose Darjeeling, którą specjalnie na tę okazję skomponował kiperski mistrz marki. Podstawą tej wyjatkowej mieszanki jest ekskluzywna czarna herbata Darjeeling FTGFOP1 (FF), nazywana szampanem wśród herbat i uznawana za najdoskonalszą na świecie. Pochodzi ze słynnego indyjskiego ogrodu herbacianego Glenburn, położonego u podnóża Himalajów. Jej jakość certyfikowana jest symbolem FTGFOP1 (Finest Tippy Golden Flowery Orange Pekoe 1), który określa herbatę najwyższej klasy. Skrót FF (First Flush) oznacza, że liście herbaty pochodzą z pierwszego w roku wiosennego zbioru. Unikatowy bukiet tej herbaty wzbogacają aromatyczne płatki kwiatów - czerwonej róży i bławatka. Kompozycję zwieńcza wonna nuta owocu słodkiej pigwy.

Przekazanie przez markę IRVING tego ekskluzywnego kompletu wspiera w tym roku Patrycja Kazadi, wszechstronnie uzdolniona atrystka: piosenkarka, aktorka, prowadząca program „You Can Dance”. To właśnie ona zaprezentuje podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy zaparzaczkę wraz z aromatyczną herbatą IRVING.

Zgodnie z założeniami tegorocznego, jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy, dochód z aukcji zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medyczngo do ratowania wcześniaków oraz pomp insulinowych dla ciężarnych kobiet z cukrzycą.

Złotą zaparzaczkę IRVING wraz z herbatą można licytować od 2 stycznia do 30 stycznia 2012 roku na stronie www.aukcje.wosp.org.pl. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej aukcji!

Zdjęcia z finału WOŚP można obejrzeć tutaj