Już w najbliższy weekend w Parku Handlowym Targówek będą miały miejsce obchody Dnia Dziecka połączone z Międzynarodowym Dniem Ochrony Środowiska.

Z okazji Dnia Dziecka Park Handlowy Targówek proponuje połączyć przyjemne z pożytecznym. Klienci odwiedzający centrum wyposażenia wnętrz mogą liczyć na zapewnienie swoim pociechom miłego popołudnia, dbając jednocześnie o naszą planetę.

Na terenie parku handlowego atrakcje zaczną się już w sobotę, 29 maja i potrwają do niedzieli, 30 maja, do godzin popołudniowych. Będzie miała miejsce zbiórka elektroodpadów, zorganizowana pod hasłem: ?Wymień stare urządzenia na roślinę do sadzenia?. Młodsze pociechy będą mogły wziąć udział w konkursie rysunkowym i w malowaniu buzi farbkami Eko oraz w eko-biegu Skrzatów, natomiast dla starszych dzieciaków został przygotowany quiz wiedzy na temat szkodliwości odpadów oraz konkurs ?Ekowierszomania? na najlepszy wiersz o tematyce ekologicznej. Poza tym odbędzie się wycieczka po zlokalizowanym na terenie Parku ?Domku ekologicznym? oraz zapoznanie się z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak panele słoneczne i energia wiatrowa.

Dorośli odwiedzający również znajdą coś dla siebie. Będą mogli dowiedzieć się, jak się zdrowo odżywiać i wypoczywać, a także zapoznają się z samochodami przyjaznymi środowisku. Zorganizowane będą także zajęcia z Eko-jazdy. Na terenie Parku Handlowego Targówek zostanie otwarta dla klientów wystawa pt.: ?Świat dziecka? w obiektywie Małgorzaty Wielickiej. Dla bardziej aktywnych dorosłych organizatorzy zaplanowali Elektrobieg, udział w którym gwarantuje posiadanie dwóch zużytych baterii.

To wszystko i jeszcze więcej już w najbliższy weekend w Parku Handlowym Targówek.

IKEA Targówek i Park Handlowy serdecznie zapraszają!