Po uroczystym odsłonięciu okładki książki, Panie które wzięły udział w projekcie, złożyły swoje autografy na pięciu książkach oraz na projekcie okładki. Zostaną one zlicytowane na rzecz Kampanii Avon Kontra Rak Piersi- Wielka Kampania Życia. 
„Sekrety makijażu” to obecnie jedyna w polskim piśmiennictwie bogato ilustrowana książka o makijażu. Autorka – makijażystka Eryka Sokólska, współpracuje z czołowymi magazynami kobiecymi w Polsce, dba o wizerunek polskich Gwiazd i wykonuje makijaże do pokazów mody, kampanii reklamowych oraz programów telewizyjnych, zdradza w niej swoje zawodowe triki. 

W publikacji znajdują się praktyczne porady jak wykonać perfekcyjny makijaż stosownie do sytuacji czy danego typu urody. Dzięki przystępnym wskazówkom każda kobieta może dowiedzieć się w jaki sposób podkreślić atuty swojej urody, a w jaki ukryć jej niedoskonałości. Obok praktycznych porad, w książce znajdują się również liczne informacje o produktach, dzięki którym można stworzyć dobry makijaż, a także jak je dobierać czy stosować. Książka przeznaczona jest nie tylko do kobiet, które lubią bawić się makijażem, ale również studentów szkół kosmetycznych czy osób zawodowo zajmujących się makijażem. Publikacja nie tylko pozwala poszerzyć czy usystematyzować wiedzę, ale również jest źródłem inspiracji.

W poradniku, obok modelek, wystąpiło dwadzieścia polskich Gwiazd: Małgorzata Socha, Magdalena Różczka, Katarzyna Zielińska, Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Maciąg, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ada Fijał, Anna Popek, Beata Sadowska, Magdalena Boczarska, Maja Bohosiewicz, Grażyna Wolszczak, Anna Maruszeczko, Edyta Herbuś, Monika Mrozowska, Marzena Rogalska, Joanna Orleańska, Katarzyna Sowińska, Agnieszka Popielewicz oraz Ilona Ostrowska. Książka jest niepowtarzalną okazją do zobaczenia znanych i lubianych kobiet polskiego show-biznesu w różnego typu makijażach, zarówno tych codziennych, jak i na specjalne okazje. Dzięki dokładnym opisom 
i wskazówkom każdy z takich makijaży można wykonać samodzielnie. 

Wielka Kampania Życia – Avon Kontra Rak Piersi jest jedną z największych inicjatyw społecznych 
w Polsce. Akcja została rozpoczęta w 1998 r. przez Avon Cosmetics Polska. Celem kampanii jest edukowanie i rozbudzanie świadomości społecznej na temat profilaktyki raka piersi u kobiet, a także realna walka z nowotworem. Ma ona również przypominać, że nowotwór piersi nie jest wyrokiem. Regularne wykonywanie badań profilaktycznych, to jeden z najskuteczniejszych sposobów na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby. Dzięki Wielkiej Kampanii Życia udało się zebrać i przeznaczyć na walkę z chorobą prawie 14 milionów zł. 
Kupując książkę Eryki Sokólskiej każdy z nas może wesprzeć akcję, a każdy sprzedany egzemplarz to dodatkowa złotówka na działania profilaktyczne prowadzone w ramach Kampanii.

Dane techniczne:
Tytuł: SEKRETY MAKIJAŻU
Autor: Eryka Sokólska
Wydawnictwo: Czerwony Dywan
Cena: 49,90zł
Oprawa: miękka
Format: 19.1x27.1 cm
Wydanie: 1
Rok: 2011
Stron: 100
ISBN: 978-83-933727-0-6

Więcej informacji:
Agnieszka Nierychlewska
Senior Account Manager  
m a g n i f i C o 
kom.: 661 461 480
e-mail:  agnieszka@magnifico.com.pl