Po niezwykle barwnej kolekcji wiosenno-letniej Magda Wizner prezentuje propozycje na kolejny sezon. Nowa kolekcja Le Désir jesień-zima 2015/2016 to kontynuacja klasyki, elegancji i prostoty, które towarzyszą marce od początku jej istnienia.

 

Kluczem do stworzenia jesienno-zimowych projektów był staranny dobór tkanin najwyższej jakości. Podstawę stanowią wełny, kaszmiry, jedwabie i skóry, które dodają rockowego pazura klasycznym i eleganckim projektom Magdy Wizner. Propozycje utrzymane są w prostych, sprawdzonych konstrukcjach oraz stonowanych barwach. Wśród kolorów dominują beże, szarości oraz ponadczasowa czerń i uniwersalna biel. Mocnym akcentem kolekcji jest soczysta pomarańcza przełamująca monotonię i nadająca linii indywidualny charakter.

Trendy jesień-zima 2015/2016 widziane oczami Magdy Wizner to także kroje! Dopasowane fasony podkreślające kobiece kształty, jak i te luźniejsze, ale równie idealnie skrojone garnitury. W tym sezonie kobieta Le Désir jest świadomą swoich atutów fashionistką, która do ultra zmysłowych garniturów w odcieniach szarości, czerni i soczystej pomarańczy wkłada wełniany płaszcz. Gdy natomiast za oknem jesień kłóci się z latem wybiera oversizowy sweter i skórzaną bądź tiulową spódniczkę lub dopasowaną małą czarną. Nie zabraknie również niezbędnych w tym sezonie golfów i wełnianych szali z kapturem idealnych na jesienną aurę.

Najnowsze propozycje Le Désir to rozwiązanie idealne dla kobiet szukających eleganckich i wyszukanych stylizacji do pracy, jak również tych, które chcą zadać szyku podczas jesiennego spaceru, czy też romantycznej kolacji.

Twarzą kampanii Le Désir jesień-zima 2015/2016 została Ola Ziemińska.

Zapraszamy do zapoznania się z jesienno-zimowymi propozycjami Le Désir!

www.le-desir.pl