Odkąd w warszawskiej Domotece otwarto nowy salon firmy JMB Design, możemy spać spokojnie!
Wyjątkowe łóżka i materace z najnowszych kolekcji można już znaleźć w salonie JMB Design. JMB Design to firma założona w 1974 roku zajmująca się wyłączną dystrybucją w Polsce takich znanych marek, jak Joop!, Hasena i Unico Italia oraz produkcją materacy i łóżek. Jakość, solidność i nowoczesność to wartości stanowiące filary marki JMB. Od maja można odwiedzać ich salon w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

Salon JMB Design w warszawskiej Domotece to jedno z czterech studiów firmowych producenta doskonałej jakości łóżek i materacy. Oferuje nie tylko bogaty asortyment marek światowej klasy, ale również możliwość realizacji zamówień wg indywidualnych potrzeb klienta. Eksperci JMB Design współpracują także z architektami i projektantami wnętrz, gwarantując usługi na najwyższym poziomie.

Salon działa w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka od 4 maja br.
Poza JMB Design wśród 80 salonów Domoteki oferujących piękne meble i akcesoria do salonu, kuchni, łazienki, jadalni, pokoju dziecięcego, czy gabinetu, znajdziemy również wiele innych sklepów oferujących szeroki wybór produktów wyposażenia sypialni, w tym m.in. Asymetria Studio, BoConcept, Formanowa, Hästens, NAP. Selene, Studio Piu czy Willow House.

DOMOTEKA - część Parku Handlowego Targówek, stanowi wyjątkowe miejsce dla miłośników designu i prawdziwych znawców sztuki wyposażenia wnętrz. Zachwyca już z zewnątrz nowoczesną architekturą, która znajduje swoje odbicie również w zagospodarowaniu wnętrza. 80 sklepów pod jednym dachem łączą wspólne cechy - najwyższa jakość asortymentu oraz wyjątkowa różnorodność unikalnych produktów. Każdy, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, znajdzie tu coś wyjątkowego dla siebie. Zarówno miłośnicy tradycyjnego wzornictwa, jak i najnowocześniejszego designu mogą znaleźć w DOMOTECE pełną gamę przedmiotów odpowiadających ich potrzebom. Znajdziemy tutaj nie tylko meble, ale również wszelkie przedmioty dekoracyjne oraz praktyczne, które mogą znaleźć zastosowanie w domu.  Wizyta w DOMOTECE to wielka przyjemność obcowania z pięknem. które można zabrać ze sobą do domu.