19 października br. na terenie Centrum Handlowego Posnania miała miejsce premiera nowego konceptu salonów KAZAR. Projekt został opracowany przez wybitnego włoskiego architekta, który połączył charakterystyczny dla marki, pełen elegancji i luksusu styl z nowoczesnymi rozwiązaniami w architekturze wnętrz. 

Drugi salon po spektakularnej  metamorfozie został otwarty  w nowej lokalizacji w Galerii Krakowskiej. Kolejne już wkrótce na terenie całego kraju.

Szlachetna elegancja, nowoczesny design, wyznaczanie trendów - to skojarzenia, które przywołuje marka Kazar w opinii  klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zaprezentowano nowy koncept aranżacji salonów, który nie tylko oddaje ducha marki, ale może konkurować z najlepszymi butikami ekskluzywnych marek na świecie. Autorem projektu jest wybitny włoski architekt.

Kazar prezentuje nowy koncept salonów

„Postanowiliśmy zmienić wystrój salonów i pójść z duchem czasu. Przestronność, intuicyjność aranżacji, ponadczasowe kolory szlachetnego złota i ciepłego brązu, klimatyczne oświetlenie i wykorzystanie multimediów – to wszystko pozwala przenieść naszych klientów do ekskluzywnego świata mody z najwyższej półki” – mówi Anna Wierzbicka, Dyrektor Marketingu Kazar. „Wykorzystanie najnowszych technologii takich jak ekrany z aktywnym przekazem wizualnym w postaci filmów i prezentacji najnowszej kolekcji oraz e-kiosków ułatwiających proces zakupowy to duży krok w rozwiązaniach Visual Merchandisingowych topowych marek na świecie. Cieszę się, że możemy je od dziś oferować klientom Kazar”- dodaje.

Kazar prezentuje nowy koncept salonów

Zmiany w wystroju aranżacji i nowa koncepcja salonów Kazar mają oddać to co dla marki najważniejsze, czyli wyznaczanie trendów, najwyższa jakość materiałów, elegancja i niekwestionowane poczucie luksusu. Premiera nowego konceptu miała miejsce niedawno w Poznaniu na terenie Centrum Handlowego Posnania, a drugie otwarcie odbyło się w Galerii Krakowskiej. Kolejne efekty wspaniałej metamorfozy salonów już niebawem w największych miastach Polski. 

Kazar prezentuje nowy koncept salonów

Kazar prezentuje nowy koncept salonów

Kazar prezentuje nowy koncept salonów

Kazar prezentuje nowy koncept salonów

Kazar prezentuje nowy koncept salonów

Więcej informacji:

Karolina Maria Siudyła

GSM: 609776612

EMAIL: karolina@magnifico.com.pl