14 lipca do jednej z restauracji sieci Salad Story przy Nowym Świecie zawitały dzieci z warszawskiego domu dziecka oraz znani Aktorzy.

Na jeden dzień lokal zamienił się w królestwo dla najmłodszych. Na zaproszone maluchy czekało mnóstwo atrakcji: konkurs malarski, gry oraz edukacyjne prezenty. Mali goście mieli także możliwość poznania pracy przy tworzeniu zdrowych potraw ?od kuchni? i własnymi rączkami tworzyli kreatywne kompozycje kanapek i sałatek!

W zabawie i konkursowych zmaganiach małym artystom z radością towarzyszyły Gwiazdy Anna Samusionek oraz Rafał Królikowski. Do wspólnej zabawy dołączyli również jurorzy znani rysownicy Łukasz Mieszkowski z Art Manufaktura oraz Szczepan Sadurski z Dobrego Humoru, którzy nie tylko oceniali prace lecz także służyli młodym uczestnikom fachową radą i pomocą.


Spotkanie w Salad Story związane było z wprowadzeniem nowego zestawu dziecięcego. Wyróżnione przez jurorów prace już niedługo ozdobią opakowanie tego zestawu. Chcemy pokazać wszystkim rodzicom, że nawet jedzenie w pośpiechu, np. w centrum handlowym może być zdrowe i smaczne dla ich pociech. Wiemy jak do warzyw i owoców przekonać największego niejadka. Zupa, tortilla albo sałatka, a do tego owocowe chipsy, picie 
i coś słodkiego to nasz pomysł na pyszny zestaw mówi Patrycja Olewińska z Salad Story.

Otwarta kuchnia dla najmłodszych, kredki oraz farby sprawiły, że na twarzach dzieci gościł radosny uśmiech,
a widok wesołych maluchów sprawił, że fantastycznie bawili się również wszyscy dorośli! Na zakończenie zabawy dzieci dostały kolorowe książeczki o zdrowym żywieniu, a ich prace zostały powieszone na ścianach restauracji.

Salad Story to innowacyjny na rynku polskim koncept restauracji serwującej duże porcje chrupiących sałatek na bazie mieszanki zielonych sałat z różnymi dodatkami mięsnymi, mącznymi, warzywnymi oraz nabiałowymi, po przystępnej cenie, przygotowywanych sprawnie i szybko na oczach klienta, zawsze ze świeżych i naturalnych składników, do spożycia na miejscu i na wynos.