Karty podarunkowe to doskonały sposób na prezenty. Można nimi obdarować bliskie osoby nie tylko w walentynki, czy święta, ale także przy wielu innych okazjach. Karty dają możliwość spersonalizowanego i w zasadzie  nieograniczonego wyboru prezentów w ramach kwoty, na jaką  opiewa karta. Jest to niezwykle ważne dla wymagających Klientów, ceniących własne zdanie i kierujących się  indywidualnym kluczem wyboru. Karty podarunkowe doskonale sprawdzają się w zakupach odzieżowych, gdzie wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły są istotne dla efektu końcowego.

Jedną z marek, która wprowadziła do swojej oferty zakupowej karty podarunkowe, jest Le Désir. Magda Wizner, właścicielka i projektantka, dba o to, aby każdy Klient czuł się w jej butiku wyjątkowo i wychodził z niego zadowolony, dlatego pomysł stworzenia kart. – „Karta podarunkowa to upominek idealny – mówi Magda Wizner. – Klientka kupuje to, czego pragnie, mając jednocześnie tę bardzo przyjemną świadomość, że jest to prezent.”

Już wkrótce portfolio marki Le Désir powiększy się o nową kolekcję Wiosna/Lato 2016, w której nie zabraknie ultra kobiecych garniturów oraz pastelowych kolorów. Warto zatem już dziś podarować bliskiej osobie kartę podarunkową Le Désir, aby zapewnić jej miłe chwile z butiku sam na sam z nową kolekcją.

www.le-desir.pl

Więcej informacji:

Katarzyna Pińkowska

GSM: 609000261

EMAIL: katarzyna@magnifico.com.pl