Marka Le Désir po roku działalności wciąż poszerza horyzonty. Od drugiej połowy grudnia kolekcje Magdy Wizner dostępne będą również w katowickim Silesia City Center.

 

Magda Wizner ambitnie i konsekwentnie realizuje założenia ekspansji marki Le Désir na polskim rynku. Silesia City Center w Katowicach to już trzecia lokalizacja, po butiku stacjonarnym przy ul. Hożej 55 w Warszawie oraz warszawskim multibrandowym butiku POP UP MODO, w której pojawią się niezwykłe projekty marki.

Concept Store TOGETHER mieści się w prestiżowej części Silesia City Center w Katowicach. W butiku pełnym mody z najwyższej półki znaleźć można m.in. wybrane modele z najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła, Chaos by Marta Boligova, a także unikalną biżuterię polskich i światowych marek. Już od połowy grudnia do grona znanych projektantów dołączy Magda Wizner.

Właścicielka i projektantka marki Le Désir podjęła decyzję dotyczącą poszerzenia kanałów sprzedażowych z myślą o swoich Klientkach z całej Polski. Projektantka nie zamyka się na lokalne działania sprzedażowe, czego doskonałym przykładem jest rozpoczęcie współpracy z internetowymi platformami sprzedażowymi, tj. domodi.pl i showroom.pl.

Marka Le Désir wciąż się rozwija, o czym świadczą sukcesy sprzedażowe, rozszerzanie oferty oraz innowacyjne działania komunikacyjne z Klientkami. Od grudnia istnieje możliwość zakupu projektów przez Instagram za pomocą narzędzia LikeAndBuy.it.

www.le-desir.pl