Agencja magnifiCo nawiązała współpracę z nową marką modową Floral Moral. Odpowiadać będzie za działania public relations oraz wsparcie w sektorze social media.

 

FLORAL MORAL  to nowa polska marka modowa, umiejscowiona na rynku w sektorze tzw. street wear. W swojej misji ma ubierać osobowości w ich własne poczucie wartości, stąd maksyma marki „Dress yourself in your own personality”. Ubrania Floral Moral to proste, dobrej jakości bluzy, t-shirty i koszule, które są tłem dla intrygujących nadruków. W nadrukach kryje się sedno i moc marki. Są to hasła, sformułowania bądź ilustracje podkreślające charakter klienta. Jego osobowość, poczucie humoru, a także dystans do siebie i do świata. W nadrukach marka ucieka od zalewającej rynek wulgarności i niskiego poziomu żartów. Stawia na inteligentny dowcip, przewrotność i dwuznaczność.

Agencja odpowiadać będzie za działania public relations i social media, w tym współpracę z blogosferą. Projekt prowadzić będzie Karolina Maria Siudyła wraz z zespołem – Katarzyną Pińkowską i Karoliną Goczoł. Współpraca została zawarta na zasadzie rekomendacji na czas nieokreślony.

Właścicielką i założycielką marki Floral Moral jest dziennikarka i prezenterka telewizyjna Katarzyna Laskowska.