Agencja magnifiCo została wybrana do prowadzenia działań Public Relations na rzecz nowej na polskim rynku marki modowej - Thecadess.

 

Stworzona przez duet projektantów - Radka Rocińskiego i Piotra Sałatę - marka modowa Thecadess szturmem zdobywa serca kolejnych celebrytek. Szykowne kreacje upodobały sobie takie gwiazdy jak Olga Bołądź, Natalia Siwiec, Joanna Krupa czy Aneta Zając.

Projekty Thecadess charakteryzują się doskonałym krojem, podkreślając walory kobiecej sylwetki oraz szlachetnymi tkaninami, z których powstają. Propozycje marki można określić jako mieszankę wielkomiejskiego luzu i szykownej elegancji z dbałością o perfekcyjne wykończenia oraz każdy, najmniejszy detal.

Filozofia projektów marki to odpowiedź na współczesne potrzeby kobiet, dzięki którym każdą z kreacji Thecadess można potraktować jako stylizację. Kreacje doskonale sprawdzającą się jako strój do pracy, a po zmianie dodatków czy biżuterii sprawiają, że można w nich wystąpić na czerwonym dywanie.

Zaproszona do współpracy agencja magnifiCo ma za zadanie prowadzenie działań Public Relations na rzecz marki i projektantów. Z ramienia agencji osobami odpowiedzialnymi za pracę będą Karolina Maria Siudyła i Marta Wiśniewska.