W czwartek, 13 listopada, odbył się niezwykły pokaz pod hasłem „Moda i technologia – mariaż doskonały”, zorganizowany przez ASUS Polska i Thecadess. Podczas spotkania zaprezentowana została najnowsza kolekcja marki Thecadess oraz seria urządzeń mobilnych firmy ASUS, inspirowanych filozofią zen.

 

Specjalny pokaz, który odbył się w butiku Loveconcept w Warszawie, to efekt nawiązanej współpracy ASUS Polska z Thecadess. Obie marki dowiodły, że moda i technologia mogą się idealnie uzupełniać, a najnowsze zdobycze techniki są nie tylko funkcjonalne i eleganckie, ale stanowią również doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji.

Podczas spotkania zaprezentowane zostały dwie serie urządzeń stworzonych z myślą o wielbicielach pięknych i eleganckich rozwiązań w świecie technologii. Inspirowane filozofią zen – Zenbook i ZenFone 5, bo o nich mowa, z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających estetów i koneserów mody. Goście wydarzenia mieli również okazję zobaczyć najnowszą kolekcję duetu Thecadess. Radek Rociński i Piotr Sałata zaprezentowali szlachetne jedwabie, muśliny, wysokogatunkowe wełny i bawełny z kaszmirem zaklęte w przepięknych strojach.

Na pokazie pojawili się między innymi: Aneta Zając, Joanna Orleańska, Olga Bołądź, Tomasz Jacyków, Natalia Viktorovna (Glamourina), Martyna Ciechanowska (Maddinka) oraz Paulina Raczkowiak (DaisyLine).

Sprzęt na potrzeby pokazy udostępniony przez sklep x-kom.pl.

 

Więcej informacji udziela:

Łukasz Stępniak

Senior account manager

magnifiCo

kom.: +48 601 893 846

e-mail: lukasz.stepniak@magnifico.com.pl

web: www.magnifiCo.com.pl