W miesiącu walki z rakiem piersi marka Realash wspiera działania Fundacji Rak’n’Roll na rzecz chorych kobiet. W weekend 24-25 października odbyły się warsztaty pięknościowe, na których podopieczne Fundacji miały okazję m.in. praktykować jogę, medytację oraz zapoznać się z technikami i kosmetykami, które podkreślają kobiece spojrzenie.

 

Rak piersi to najczęściej spotykany typ nowotworu wśród kobiet w Polsce. Niestety, wciąż wiele Polek nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do regularnego samobadania się. Marka Realash, będąc świadomą tego problemu, przyłączyła się do walki z tą podstępną 
i ciężką chorobą i wspiera podopieczne Fundacji Rak’n’Roll, współorganizując warsztaty pięknościowe.

Dwudniowe zajęcia rozpoczęły się spotkaniem z Karoliną Cwaliną – coachem 
i założycielką projektu „Sexy zaczyna się w głowie”. W trakcie warsztatów uczestniczki poznały techniki, dzięki którym będą mogły podnieść swój stan ducha oraz lepiej zorganizować swój czas pracy.

Sztukę neutralizacji stresu i bólu oraz metody na rozluźnianie mięśni, pomogła uczestniczkom zrozumieć Justyna Jaworska – nauczycielka Ashtanga Jogi, która na co dzień zachęca swoich kursantów do świadomego życia. Poprzez pokazanie krótkich sekwencji ruchowych, instruktorka wyzwoliła w kobietach pokłady pozytywnej energii 
i motywacji. Sztukę medytacji i sposób na zrozumienie siebie od wewnątrz przekazała natomiast Patrycja Pruchnik Nitya - prowadząca spotkania medytacyjne i satsangi. Wszystkie Panie, dzięki tym zajęciom, miały okazję do zadania sobie pytania „Czy jestem?” oraz sięgnięcia do źródła wszelkich doświadczeń.

Poza ćwiczeniom mającym poprawić stan ducha oraz lepsze zrozumienie siebie, celem warsztatów była również pomoc podopiecznym Fundacji Rak’n’Roll w pielęgnacji wizerunku. Każda z pań otrzymała broszurę urodową, zawierającą porady dotyczące pielęgnacji skóry, włosów i paznokci oraz kosmetyki marki Realash, za pomocą których mogą odzyskać dawny wygląd, sprzed terapii.

Udział w warsztatach poprawił samopoczucie kobiet oraz pozwolił oderwać się od codziennych spraw. Kobiety miały okazję kompleksowo zadbać o siebie, pracując zarówno nad swoim wyglądem zewnętrznym, jak i wewnętrzną energią. Jest to doskonała forma terapii, ponieważ motywuje do dalszego działania i kontynuowania pracy nad samą sobą.

W trakcie października – miesiąca walki z rakiem - każda złotówka, która pochodzi ze sprzedaży odżywki do rzęs REALASH lub odżywki do brwi BROW by Realash, trafi do Fundacji, pomagającej kobietom chorym na nowotwór.