Wspieranie badań profilaktycznych, samobadanie i propagowanie zdrowego stylu życia to tematy, które w szczególny sposób poruszane są w październiku –  miesiącu walki z rakiem piersi. Marka Realash nie jest obojętna wobec problemu nowotworów. Razem z Fundacją Rak'n'Roll walczy z rakiem, pomagając kobietom odzyskać siłę, motywację do działania oraz pewność siebie.

 

Fundacja Rak'n'Roll, od początku powstania, zmienia sposób myślenia o chorobie nowotworowej. Jej celem jest przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce oraz działanie na rzecz poprawy jakości życia chorych. Marka Realash przyłączyła się do akcji i wspiera kobiety w walce z nowotworami, biorąc udział 
w „warsztatach pięknościowych” organizowanych w całej Polsce przez Rak'n'Roll dla podopiecznych Fundacji, którą założyła Magda Prokopowicz.

Uczestniczki warsztatów mogą dowiedzieć się jak dbać o swój wygląd zewnętrzny i podkreślać swoje atuty w trakcie leczenia onkologicznego. Spotkania to sposób na oderwanie się od codzienności, poprawę samopoczucia i forma motywacji do działania. Poruszane podczas warsztatów tematy dotyczą porad związanych z dbaniem o cerę, rzęsy, brwi, włosy i paznokcie. Kobiety, które biorą udział w spotkaniach dodatkowo otrzymują produkty marki Realash –  odżywkę do rzęs REALASH oraz odżywkę do brwi BROW by Realash. Kosmetyki są bezpieczne, w swoim składzie mają naturalne składniki i ekstrakty z roślin, dzięki czemu nie powodują podrażnień i alergii, a po chemioterapii pomagają zadbać o kondycję rzęs i brwi.

Realash dba nie tylko o piękne spojrzenie Polek, ale również o ich zdrowie! 
W październiku każda złotówka, która pochodzi ze sprzedaży odżywki do rzęs REALASH lub odżywki do brwi BROW by Realash, trafi do Fundacji, która wspiera walkę z rakiem.

Ty też możesz pomóc!

Aby wesprzeć chore kobiety, wystarczy wejść na stronę www.realash.pl 
i dokonać zakupu wybranej odżywki, która oznaczona jest różową wstążeczką. 

Razem wygrajmy z rakiem!

 

Więcej informacji:

Urszula Niewirowicz

kom.: +48 661 454 589

e-mail: ula@magnifico.com.pl

 

Katarzyna Pińkowska

kom.: +48 609 000 261

e-mail: katarzyna@magnifico.com.pl