Światowa Gwiazda muzyki klubowej zagra w Polsce!

Sigala, taki przydomek obrał Bruce Fiedler, to 23. letni artysta z Wielkiej Brytanii, który już w najbliższy piątek 7 października zagra na urodzinach 28 piętra klubu The View w Warszawie. 

Zadebiutował w 2015 roku singlem „Easy Love” i od razu podbił serca fanów muzyki klubowej na całym świecie. Jego kolejne single „Sweet Lovin” i „Say You Do” utrzymywały się na szczytach brytyjskich list przebojów przez wiele tygodni. Najnowsze dwa tracki artysty: „Give Me Your Love” oraz „Ain’t Giving Up” plasują się w czołówkach światowych list przebojów! Grywa na najlepszych festiwalach i imprezach tanecznych na świecie. W najbliższy piątek zaprezentuje się na urodzinach 28 piętra warszawskiego klubu The View. 

„Cieszymy się, że pierwsze urodziny naszego 28ego piętra spędzimy w towarzystwie muzyka takiej rangi. Słynie na świecie z tego, że potrafi poderwać do tańca nawet najbardziej zagorzałych zwolenników podpierania ścian” – mówi Szymon Tomasik, Dyrektor Kreatywny The View. „Liczymy na niezapomnianą zabawę do białego rana, tym bardziej, że artysta zagra swoje największe hity, które aktualnie można usłyszeć w mediach w całej Polsce.” – dodaje.

Impreza jest biletowana. Więcej informacji na temat dostępności biletów znajduje się na naszym facebooku https://www.facebook.com/theviewwarsaw/ 

„The View” to blisko 1000m2 unikalnej powierzchni składającej się z dwóch poziomów zapewniających najwyższą jakość zabawy, zaprojektowanych w duchu architektury Nowego Jorku, ściśle nawiązujących do atmosfery panującej w najlepszych miejscach tego miasta. Klub należy do międzynarodowej sieci lokali gastronomicznych, z których aż 7 znajduje się właśnie w NYC. Klub znajduje się na 28 i 32 piętrze Spektrum Tower jednego z najnowocześniejszych budynków biurowych w Polsce, w samym sercu Warszawy przy ul. Twardej 18, pomiędzy ul. Emilii Plater, a Rondem ONZ.

Linki do utworów:

https://www.youtube.com/watch?v=qj5zT4t7S6c

https://www.youtube.com/watch?v=ozx898ADTxM

https://www.youtube.com/watch?v=F2QZKV3oRaU

https://www.youtube.com/watch?v=ze6H75NCUs8

 

Więcej informacji:

AGENCJA MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS

biuro@magnifico.com.pl 609776612