Historie można opowiedzieć w różny sposób zwięźle, obrazowo, dowcipnie. Salad Story zaproponowało opowieść zupełnie inną, bo poświęconą smakom i aromatom. TELL US YOUR SALAD STORY! to konkurs, w którym sieć restauracji zaprosiła swoich Gości do stworzenia własnej sałatki. Zwycięska propozycja zagości w menu Salad Story przez dwa wakacyjne tygodnie.

Nadeszło lato, czas pomyśleć o sobie! Po długiej zimie nasze organizmy domagają się witamin. Naszym konkursem chcieliśmy zachęcić wszystkich do kreatywnego podejścia w komponowaniu swoich codziennych posiłków mówi Anna Krajewska, współwłaścicielka Salad Story. ?Marzymy, aby wspólnie z naszymi Klientami stworzyć modę na jedzenie warzyw i innych zdrowych pyszności dodaje.

Wygląda na to, że marzenie Zespołu Salad Story spełni się wyjątkowo szybko. W odpowiedzi na konkurs przyszły bowiem setki wspaniałych sałatkowych propozycji. Jury po licznych, ale bardzo przyjemnych degustacjach oraz długich naradach najbardziej doceniło arbuzową kompozycję autorstwa Pauliny Nowickiej.

Za jej niepowtarzalny smak odpowiedzialne są: ser feta, czarne oliwki, czerwona cebula, świeża mięta, natka pietruszki, świeżo mielony czarny pieprz oraz oczywiście arbuz Jak sama Autorka napisała w zgłoszeniu do konkursu: Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale takie połączenie smaków jest naprawdę wspaniałe jednocześnie aromatyczne i odświeżające! Salad Story zgadza się z nią całym swoim zielonym sercem i zaprasza do kosztowania wakacyjnych smaków!

COOL-towy arbuz w restauracjach sieci Salad Story w całej Polsce już od 26. lipca!