Już 31 maja będzie miała miejsce premiera singla z najnowszej płyty De Mono. Zespół już rozpoczął poszukiwania kobiety, która będzie twarzą wideoklipu.

Zespół De Mono jeszcze w tym roku planuje wydać płytę. Pod koniec maja będzie miała miejsce premiera ich najnowszego singla.

Członkowie zespołu zajmują się właśnie poszukiwaniami kobiety, która będzie twarzą w promującym singiel teledysku. Nie od dzisiaj wiadomo, że członkowie zespołu De Mono są miłośnikami piękna i mają talent do wyszukiwania młodych, pięknych twarzy. Jako pierwsi zauważyli bowiem Annę Dereszowską, Agnieszkę Maciąg, Monikę Smolicz oraz Karoline Nowakowska. Wszystkie te panie zaprosili do swoich klipów. Był to moment przełomowy w ich karierze.

Dereszowska zagrała w teledyskach ?Listy wiatrem unoszone? i ?Patrzę w Ciebie?. Agnieszkę Maciąg mogliśmy oglądać w klipach ?Ostatni pocałunek?, ?Kamień i aksamit?, ?Wszystko na sprzedaż? oraz ?Znów jesteś ze mną?. Monika Smolicz była twarzą ?Paparazzi?, a Karolina Nowakowska ? ?Nocnych ciem?.

Ciekawe, na kogo padnie tym razem?