Niepowtarzalne wzory, starannie dobrane wykończenia, tkaniny o najwyższej jakości: włoskie wełny, kaszmiry, bawełna i skóry oraz indywidulane podejście projektanta do każdego projektu czyni kolekcję Mariusza Przybylskiego atrakcyjną. To 30 sztuk wyjątkowych kreacji, które od dzisiaj można licytować na stronie www.wielkakampaniazycia.pl.  Każdy, zarówno mężczyzna jak i kobieta, znajdzie w niej dla siebie odpowiedni element garderoby.

Jest m.in. garnitur z jedwabiu wyszywany ręcznie cyrkoniami, garnitur z wełny, kurtka i spodnie z wełny tłoczonej, płaszcz z kaszmiru, spodnie z wełny wyszywane ręcznie cyrkoniami i wiele innych.
Dochód z licytacji w całości zostanie przekazany na działania prowadzone przez Wielką Kampanię Życia.

Akcja „Adam – Mężczyźni Kontra Rak Piersi” ma uświadomić mężczyznom, jak ważna jest ich rola w życiu każdej kobiety, jak potrzebna jest ich troska i zaangażowanie. Projekt ma na celu inspirowanie mężczyzn do zmiany postaw i zmotywowanie ich do wzięcia odpowiedzialności za zdrowie drugiej osoby. Ma zachęcić do działania, zabrania głosu w słusznej sprawie oraz zaangażowania się w profilaktykę walki z rakiem piersi. Akcja ma zwrócić uwagę na problem dotykający aż co piątą kobietę na świecie, co piątą matkę, żonę i córkę.

Od 1998 roku Avon Cosmetics Polska we współpracy ze Stowarzyszeniem „Amazonki” Warszawa Centrum prowadzi w naszym kraju działania profilaktyczne i edukacyjne w ramach Wielkiej Kampanii Życia - AVON Kontra Rak Piersi. Dzięki niej wzrasta świadomość konieczności systematycznej profilaktyki i coraz więcej kobiet decyduje się na regularne badania USG piersi.
Avon Cosmetics Polska dzięki programowi Wielka Kampania Życia - Avon Kontra Rak Piersi od 1998 roku przekazał na działania związane z edukacją i profilaktyką ponad 14 000 000 złotych. Pieniądze pochodzą ze sprzedaży produktów z logo Różowej Wstążki. 
Więcej informacji na www.wielkakampaniazycia.pl

Kontakt:

Agnieszka Nierychlewska 
Tel. kom.: 661 461 480
e-mail:  agnieszka@magnifico.com.pl