Śniadanie w chmurach

Klienci rzucają nam często nie lada wyzwanie. Tak jak marka Remington, która wiosną wprowadzała na rynek najnowszą suszarkę. Jak połączyć totalnie odlotową i kosmiczną AIR3D z warszawską rzeczywistością? Postanowiliśmy znaleźć złoty środek i zorganizowaliśmy śniadanie prasowe… w chmurach.

Na 38 piętrze budynku Warsaw Spire, z którego widok na miasto zapiera dech w piersiach, zgromadzeni dziennikarze i blogerzy mieli okazję poznać wiosenne propozycje producenta.

Jednym z prezentowanych produktów, które podbiły rynek była wspomniana suszarka AIR3D. Opracowana przez zespół specjalistów i ekspertów nowość, pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu jeśli chodzi o stylizację włosów, w rekordowo krótkim czasie. Lekka i ergonomiczna suszarka AIR3D łączy w sobie dwie kluczowe funkcje potrzebne do skutecznego suszenia włosów - przepływ powietrza 3D i odpowiednio dobranej temperatury, które są idealne do szybkiego uzyskania zoptymalizowanych rezultatów stylizacji. Funkcja CCOOL SHOT pozwala utrwalić wystylizowaną fryzurę, a unikalne odżywki Remington poprawiają ich połysk i sprawiają, że staną się one lśniące i eleganckie. Charakterystyczna, kompaktowa głowica ma wydrążony rdzeń, który świeci się na biało lub niebiesko, sygnalizując gorące lub zimne powietrze. W zależności od preferencji, trzy końcówki do stylizacji z możliwością obrotu o 360° umożliwiają skoncentrowane suszenie lub rozproszony przepływ, pozwalający na tworzenie oszałamiających loków. To wszystko sprawia, że osiągniecie efekt idealnie suchych i wystylizowanych włosów „prosto z salonu fryzjerskiego”, bez wychodzenia z domu.

Goście nas nie zawiedli. Wszystkie miejsca były zajęte, śniadanie smakowało, a produkty naszego klienta zachwyciły. Wciąż generujemy publikacje, chociaż od eventu minęło już parę miesięcy. Za trzy tygodnie kolejna konferencja i kolejne nowości… Uda nam się zaskoczyć publikę?122 views0 comments