top of page

MAGNIFICO |

marketing & public relations

Magnifico Marketing & PR Consultants to agencja strategicznego zarządzania komunikacją, działająca na rynku od 2003 roku. Za cel stawiamy sobie satysfakcję Klienta oraz osiągnięcie zamierzonych celów tak wizerunkowych, jak i biznesowych. Agencja jest częścią grupy firm zarządzanych przez jeden zespół menedżerów, dzięki czemu zapewnia kompleksowość usług poprzez dostęp do specjalistów z pozostałych obszarów komunikacji, takich jak: digital, social media, SEO i SEM, Visual Merchandising, grafika i copywriting, współpraca z gwiazdami i influencerami.         

 

Jesteśmy również jedną z niewielu polskich agencji PR należącą do Stowarzyszenia Agencji Public Relations. 

Prowadzimy działania w obszarze strategicznego public relations. Znamy siłę komunikacji oraz jej wpływ na zachowania konsumentów. Będąc ekspertami w obszarach: public relations i marketingu, wiemy, co grupa odbiorców naszego Klienta czyta, ogląda, o czym mówi i czego słucha. Co więcej – wiemy, jak do niej dotrzeć, jak zarządzać komunikacją i jak wpływać na postawy. 

Karolina Maria Siudyła

CEO / Owner

PR & Marketing Expert / Visual Merchandising Expert

/ Public Speaker / University Lecturer

Posiada 20. letnie doświadczenie w planowaniu i realizacji strategii komunikacji. Od 2003 roku zarządza agencją specjalizującą się w marketingu i Public Relations. Od 2015r., po ukończeniu szkoleń w Londynie i Mediolanie, oferuje również usługi z zakresu Visual Merchandisingu dla Klientów w Polsce i na świecie. Wykłada na trzech uczelniach wyższych i bierze udział w szkoleniach.

 

Wykształcenie

5C95569E-9A88-4ADC-9259-95B9E1EDD864.JPG
bottom of page