top of page

Lycamobile wspiera Ukrainę

Od początku trwania wojny na Ukrainie operator telefonii komórkowej Lycamobile wspiera uchodźców przybywających do Polski. Firma nieodpłatnie przekazała ponad 20 000 kart SIM ze specjalnie przygotowaną ofertą do Ukrainy. Regularnie są realizowane kolejne dostawy. Dedykowane pakiety i karty SIM z instrukcją w języku ukraińskim ułatwiają osobom uciekającym przed wojną na Ukrainie kontakt z rodzinami, które musiały pozostać na miejscu. Każda karta zawiera 20 GB internetu, 250 minut i 250 sms’ów na Ukrainę do Kievstar oraz 250 minut i 250 sms'ów do innych sieci w Polsce. Połączenia i sms’y do Lycamobile w Polsce są nielimitowane.


Taką kartę można otrzymać nieodpłatnie w punktach recepcyjnych (m.in. w Medyce, Przemyślu, Warszawie, Dołhobyczowie, Horodle, Dorohusku, Nadarzynie czy w Kielcach). W działaniach sieć komórkową wspierają również sieci sklepów Relay, Inmedio i Teletorium. Ponadto każdego dnia specjalnie przygotowany zespół bada sytuację punktów recepcyjnych w całej w Polsce i w zależności od potrzeb dostarczane są kolejne karty SIM ze specjalnie przygotowanymi pakietami.

Od zawsze misją operatora telefonii komórkowej Lycamobile było ułatwienie komunikacji międzynarodowej za pomocą jak najniższych kosztów połączeń. Tym razem, zwłaszcza w tak szczególnym czasie nie mogło być inaczej. W działaniach na rzecz Ukrainy Lycamobile wspiera agencja Magnefico.


Comments


bottom of page