top of page

Maczfit w trasie z Natalią Przybysz

Jeszcze w tym miesiącu Natalia Przybysz wraz ze swoim zespołem zagra w wybranych miastach w Polsce. Będą to kolejne koncerty w ramach jesienno-zimowej trasy „Serce Spokojne”. Tym razem w osiągnięciu równowagi na scenie pomoże artystom marka Maczfit, która będzie towarzyszyć im w przygotowaniach do styczniowych występów. Skąd pomysł na taką współpracę?


W swojej noworocznej kampanii Maczfit przypomina o życiowej równowadze, której wszyscy tak bardzo potrzebujemy. Otaczająca nas codzienność nie zawsze jest łatwa, ale z odpowiednią dozą troski o nas samych i naszych bliskich, możemy osiągnąć balans, który czyni nasze serce i ciało spokojnym. Może nam w tym pomóc wiele rzeczy, a zalicza się do nich m.in. muzyka i jedzenie, czyli wspólny mianownik dla współpracy jednego z największych cateringów w Polsce i znanej artystki, Natalii Przybysz.


„Każdy występ wymaga ode mnie i mojego zespołu żebyśmy byli dobrze nastrojonymi instrumentami. Koncert to duży wydatek energii. Nie umiem śpiewać z pustym żołądkiem. Oczywiście dużo od Was dostajemy ciepła i energii bo to karmi na najwyższym poziomie, ale potrzeba nam tez ziemskiego odżywiania. Dieta bezmięsna daje jednocześnie dużo energii ciału ale tez pozwala mieć spokojne serce. Bardzo się cieszę ze te intensywne dni w trasie wesprze właśnie Maczfit. – komentuje Natalia Przybysz.


Codziennie wspieramy naszych klientów w osiaganiu balansu, który pozwala im na realizację życiowych pasji, robieniu tego, co lubią, spędzanie więcej czasu z bliskimi czy po prosu zasłużony odpoczynek. Proponujemy im wygodne rozwiązania, które zdejmują z nich wiele obowiązków. Podobny cel zmotywował nas do współpracy z Natalią. Od dawna śledzimy jej podejście do tematu żywienia i wiemy, jak ważne jest dla niej równowaga również w tym zakresie. Dlatego chcemy ją wesprzeć w trakcie wyjątkowej trasy koncertowej „Serce Spokojne” – dodaje Aleksandra Samociuk, PR i Social Media Manager Maczfit.W ramach współpracy marki z artystką – już 9 stycznia rusza konkurs dla konsumentów Maczfit i fanów Natalii Przybysz. Do wygrania bilety na styczniową trasę koncertową (obejmującą Bydgoszcz, Warszawę, Poznań i Szczecin). Więcej informacji znajduje się na kanałach social mediowych Maczfit.

Comments


bottom of page