top of page

Odkryj nową kolekcję KAZAR TRAVEL. Zacznij swoją podróż już teraz!

Podróżować jest bosko! Ferie zimowe z rodziną na alpejskich stokach, wakacje życia pod palmą, czy służbowe wyjazdy - każdy wyjazd jest przygodą, z której wracamy naładowani pozytywną energią. Ale uwaga - podróż to nie tylko bagaż wspomnień, ale też po prostu... bagaż. Dlatego warto postawić na ten komfortowy i designerski, ale jednocześnie funkcjonalny. Jeśli wybierzemy idealną walizkę, wyjazd będzie dużo przyjemniejszy.

Z myślą o podróżach małych i dużych marka Kazar wprowadziła na rynek pierwszą kolekcję Travel, obejmującą szeroką gamę walizek i toreb podróżnych. Kolekcję uzupełniają plecaki, kosmetyczki, nerki, saszetki i akcesoria, z których każdy wybierze coś dla siebie. Nowości w ofercie marki są gwarancją komfortowej podróży, a praktyczne rozwiązania i światowy design dają pewność niezapomnianych podróży.


Każdy wojażer dobierze coś dla siebie. W kolekcji znajdziecie ogromny wybór kolorów i rozmiarów. Te ostatnie nie wpływają na ciężar walizek, ponieważ zostały zrobione z polikarbonu. Materiał ten wyróżnia się najwyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i niezwykle niską wagą. Jednym słowem – można poszaleć przy wypełnianiu walizki bez obaw o nadbagaż!


W podróży niezbędne jest też poczucie bezpieczeństwa. W kolekcji walizek zapewni je szyfrowy zamek zewnętrzny z systemem TSA (Travel Sentry Approved), który perfekcyjnie zabezpiecza bagaż. Gwarantuje on bezinwazyjne otwarcie oraz ponowne zamknięcie walizki bez uszkodzeń przez służby celne.


Dodatkowo, modele walizek wyposażono w dwa antypoślizgowe uchwyty oraz dodatkowe nóżki na bocznej ścianie, które umożliwiają noszenie oraz stawianie walizki zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, co gwarantuje niezwykłą wygodę użytkowania. Z kolei wysuwana, teleskopowa rączka zaopatrzona w ergonomiczny uchwyt umożliwia pełną regulację i komfortowe prowadzenie walizki. Podwójne kółka obrotowe 360° ułatwiają manewrowanie walizką i zapewniają jej stabilne prowadzenie.


Aby nie martwić się o bałagan w podróży w walizkach Travel zastosowano dwie komory. Mają one klapy zamykane na suwak i elastyczne pasy zabezpieczające, które pozwalają utrzymać porządek podczas podróży. Jeżeli do tego dobierzemy komfortowe torby podróżne, funkcjonalne rozwiązania na laptopa, a także efektowne i poręczne nerki – okaże się, że mamy wszystko, czego potrzebuje wymagający podróżnik. Teraz wystarczy już tylko wybrać model i kolor, który najbardziej nam się podoba i ruszać w drogę.

Comments


bottom of page